Lisans & Koşullar

Minima Blog temasının lisansını nasıl etkinleştireceksiniz?

Minima Lisansınız

ÖNEMLİ

Minima temasını satın aldığınızda size özel bir lisans kodu oluşturulur. Bu lisans koduna sahip olmadan tema ayarlarına erişemezsiniz. Tema ayarlarına erişebilmek için öncelikle temanızı bu adımları takip ederek kurup etkinleştirdikten sonra Görünüm > Minima 4.0.0 sayfasındaki lisans kodu alanına BKTHEMES hesabınız üzerinden ulaşabileceğiniz lisans kodunuzu girip kaydetmeniz gerekmektedir. Lisans kodunuz sadece size özeldir. Lisans kodunuzu herhangi bir 3. kişiyle paylaşmanız, bir başka kişiye devretmeniz, satmanız kesinlikle yasaktır. Lisans kurallarımızı ihlal ettiğinizi fark etmemiz durumunda lisansınız tamamen iptal edilir ve hakkınızda gerekli suç duyurusu yapılarak dava açılır. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.

Lisans kodunuzu girmeden önce temanızın ayarlarına ulaşamaz ve yönetemezsiniz.

screenshot

Temanızı satın aldıktan sonra size gönderilen lisans kodunuzu görünüm > tema lisansı sayfasından onayladıktan sonra lisansınızla ilgili bilgilere erişebilir ve tema ayarları sayfasını da aktif hale getirebilirsiniz.

screenshot

Kullanım Koşulları

Daha Fazla Blog Kurdu Teması

Blog Kurdu Temaları

Minima Blog temasını beğendiniz mi?

Şimdi bir birinden şık ve modern, kolay yönetilebilir, fonksiyonel ve göz alıcı Blog Kurdu temalarıyla projelerinize yeni bir yüz kazandırın. Üstelik Minima temasına sahip olduğunuz için tüm temalarda geçerli %10 indirim fırsatınızı da kaçırmayın!

Blog Kurdu üzerinde birbirinden kaliteli temaları çok yakında yayına alacağım.

Eğer siz de Blog Kurdu'nun ön sipariş indirimlerinden faydalanmak ve birbirinden modern tasarımlı temalardan birisine yada birkaçına sahip olmak isterseniz hemen temalarım sayfasına göz atın.

Temalarımı Görün